Hřebeny, kartáče a gumičky na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Hřebeny, kartáče a gumičky na vlasy

Chcete, aby vaše vlasy byly opravdovou korunou krásy? Dopřejte jim zaslouženou péči nejen v podobě kvalitních vlasových produktů, ale také hřebenu nebo kartáče. Ty se postarají o to, aby byly vaše vlasy perfektně rozčesané a lesklé a dokážou vám také pomoci získat skvělý objem vlasů. Nezapomeňte si také vybrat některé z gumiček z naší nabídky, díky nimž snadno dosáhnete vytouženého účesu.

Hřeben, nebo kartáč?

Přemýšlíte nad tím, jestli raději zvolit hřeben, nebo kartáč? Vybírejte s ohledem na typ vašich vlasů. Hřebeny se širokými zuby jsou vhodné pro mokré, velmi husté nebo kudrnaté vlasy. Hřebeny s jemnými a hustými zuby jsou správnou volbou, pokud máte jemné vlasy a vlasy bez objemu. Po kulatém kartáči sáhněte v případě, že máte rovné vlasy nebo lehce vlnité vlasy a vlasy se sklonem ke krepatění. A kdy zvolit plochý kartáč? V případě hustých, nepoddajných vlasů a vlasů bez lesku.

Objevte gumičky Invisibobble

Celou řadu krásných barev a mnoho skvělých vlastností přináší gumičky Invisibobble, které si získaly oblibu žen napříč celým světem. A co že je na nich tak výjimečného? Nezatěžují vlasy a nezanechávají obtisk, ale zároveň dokáží udržet vlasy pohromadě po celý den. Oblíbené jsou i proto, že zabraňují vytrhávání a zachytávání vlasů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest