Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Tvářenky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tvářenky

Tvářenka je nenápadným pomocníkem s naprosto odzbrojující mocí. Dokáže vaším tvářím propůjčit zdravý nádech a svůdnou barvu, celému obličeji dodává pomyslnou jiskru a pozvedne každé nalíčení na úroveň vyšší minimálně o jeden stupínek. Získejte vysněný rozjasněný vzhled díky vhodně zvolenému odstínu tvářenky!

Jakou tvářenku vybrat?

V dnešní době existují tvářenky nejrůznějších konzistencí, tvarů i barev. Nejoblíbenější jsou stále kompaktní pudrové tvářenky, těm už ale pomalu začínají šlapat na paty jejich tekuté, krémové a gelové varianty. Ty ocení především ženy se suchou pletí. Vhodný odstín nejlépe vyberete přímo na své pleti, obecně ale platí pravidlo, že světlejším typům pokožky lépe sednou světlejší odstíny, například růžová a broskvová, na snědších typech zase vyniknou tmavší tóny, krásné jsou zejména zlatohnědé.

Správná aplikace pro dokonalý vzhled

Pudrovou tvářenku nanášejte větším štětcem, vybírejte nejlépe přímo ze štětců určených k aplikaci tvářenky. Při nanášení tekuté, krémové či gelové tvářenky sáhněte zase po speciální houbičce. V případě tvářenek vždy platí známé pravidlo, že méně je více. Jak tvářenku správně aplikovat? Patří na vaše lícní kosti. Vtáhněte tváře dovnitř, aby tyto kosti nejlépe vynikly a jejich tvar definujte tvářenkou. Chcete-li svůj obličej trochu vytvarovat, řiďte se vždy tvarem obliečeje. Štíhlejšímu obličeji bude slušet vodorovněji nanesená barva, čím je obličej širší, tím svisleji nanášejte barvu. Postupujte vždy směrem od ucha k nosu. Prohlédněte si naši nabídku tvářenek a vyberte si svou favoritku!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest