Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Samoopalovací přípravky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:

O sortimentu Samoopalovací přípravky

Samoopalovací přípravky vám celoročně zajistí přirozené a stejnoměrné opálení bez slunce či solária. Na rozdíl od problematických slunečních paprsků tato metoda nedráždí pokožku. Moderní samoopalovací přípravky se postarají o lehce opálený vzhled celého těla už po prvním použití. Navíc vaši pokožku nádherně vyhladí a rozjasní. Některé samoopalovací přípravky jsou určené speciálně na obličej.

Jaké samoopalovací přípravky si oblíbíte?

Nejlépe hodnocené samoopalovací přípravky dodávají na trh značky Dermacol, Sally Hansen, Clarins, Lancaster či Guerlain. Samoopalovací přípravek se obvykle nanáší na vyčištěnou pokožku masáží, po čemž následuje důkladné umytí rukou. Existují však i samoopalovací tělová mléka do sprchy, která se aplikují na vlhkou kůži a opláchnou. I po tomto jednoduchém použití moderní samoopalovací kosmetiky bude vaše pokožka svěží, hebká a krásně opálená.

Získejte dokonale opálenou pokožku

Sluneční záření má pozitivní účinky na zdraví, avšak jen při pravidelném, nepříliš intenzivním pobytu na slunci, a je-li zrovna ideální kombinace UVA a UVB záření. To záleží na řadě faktorů – denní a roční době, zeměpisné šířce nebo znečištění ovzduší. Na optimální opálení od slunce se proto nedá spolehnout, a už vůbec ne na začátku letní sezóny. Nejrychlejší a nejzdravější bronzové opálení jako od moře vám zabezpečí samoopalovací přípravky.

Doprava:
Platba:
Certifikace: