Kleštičky na řasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kleštičky na řasy

Dopřejte si svůdně natočené řasy, o nichž jste zatím jen snila, díky praktickým a účinným kleštičkám na řasy! Zvláště pokud jsou vaše řasy kratší a rovnější. Kleštičky na řasy se používají ještě před nanesením řasenky. Pozor, při opačném postupu byste si mohla řasy polámat.

Jak docílit dokonale natočených řas?

I když to tak možná nevypadá, používání kleštiček na řasy je snadné. Řasy se s nimi natáčejí natřikrát. Nejdříve přiložte otevřené kleštičky co nejblíže k víčku, scvakněte, vydržte pár vteřin a uvolněte. Stejně postupujte v polovině a ke konci délky řas. Na závěr řasy dozdobte řasenkou. Některé uživatelky radí kleštičky na řasy nejdříve malinko zahřát fénem, vyzkoušet na hřbetu ruky, pak jimi řasy scvaknout a počkat, až vychladnou. Natočení řas je pak prý výraznější a déle vydrží. Hodí se to zvláště před společenskými akcemi. Ostatně dražší kleštičky na řasy mají v sobě zabudovaná topná tělíska.

Značky zaměřené na krásné řasy

Osvědčené kleštičky na řasy vyrábějí značky Sefiros, Tweezerman nebo Shiseido. S kleštičkami přímo souvisejí řasenky – rozhlédněte se v příslušném sortimentu po ideálním modelu pro vás. S šikovnými kleštičkami na řasy a řasenkou, třeba od značky Max Factor, BOURJOIS Paris, Gabriella Salvete či Maybelline dosáhnete vynikajících výsledků. S rafinovaně pozvednutými a zvýrazněnými řasami pak snadno rozehrajete hru svádění…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest