Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Dominantní složka

Hygiena

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Hygiena

Období po porodu je zvláštním a náročným časem v životě žen i nově narozených dětí, jimž se musí poskytnout veškerá péče a podpora. A právě v této fázi mohou hrát klíčovou roli maličkosti pro správnou hygienu z našeho sortimentu.

Hygiena na vysoké úrovni v produktech pro maminky i děti

Svěžest a pocit pohody v poporodním období pomáhají ženám zajistit speciální intimní mycí gely, k pokožce šetrné poporodní kalhotky, vysoce absorpční porodnické vložky a také vložky do podprsenky. Jsou navrženy tak, aby zachytily případné úniky mléka a zároveň byly pohodlné na nošení. Díky nim se maminky mohou cítit sebevědomě a komfortně i v etapách mezi kojeními. Stejně tak bude dítěti mnohokrát za den příjemně na měkké přebalovací podložce. Nesmíme opomenout ani odsávačky potřebné při dětské rýmě. S jejich pomocí lze odstranit nahromaděnou hlenovou překážku a uvolnit dýchací cesty dítěte, které se ještě neumí vysmrkat.

Proč je nutná intimní mycí kosmetika a jaké složky obsahuje?

Intimní oblasti těla dospělých i dětí mají specifické vlastnosti a potřebují zvláštní péči. Běžná mýdla a sprchové gely mohou být příliš agresivní a narušovat přirozenou rovnováhu pH a mikroflóry intimních oblastí. To může vést k jejich podráždění, svědění či pálení. Důsledkem bývá snížení přirozené obranyschopnosti a zvýšení rizika infekcí v těchto partiích.

Speciální intimní mycí gely jsou obvykle hypoalergenní, šetrné k citlivé pokožce a rovnováze intimního prostředí. Obsahují jemné čisticí látky, které myjí příslušná místa bez vysušování a poškozování. Zároveň jsou formulovány s mírně kyselým pH, blízkým pH intimních oblastí, aby se udržela jejich přirozená rovnováha. V této kosmetice najdete i přírodní extrakty a oleje pro zklidnění a dodatečnou péči. Může to být například aloe vera, jitrocel či heřmánek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest