Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Objem
-
Dominantní složka

Pudry a zásypy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Pudry a zásypy

Tělový pudr vaši pleť krásně provoní, ale také hydratuje a zjemní. Díky příjemně parfémovaným tělovým pudrům se můžete dlouhodobě těšit z hebké, sjednocené, celkově zkrášlené pokožky celého těla. Hedvábný tělový pudr ocení ženy, muži i děti. Součástí tělových pudrů bývá štětec pro usnadnění nanášení.

Proč používat tělový pudr?

Tělový pudr je nepostradatelný také pro sportovce, protože vstřebává nadměrnou vlhkost a předchází vzniku kožních potíží. V tom spočívá výhoda tělového pudru i pro osoby s vyšší váhou, kterým se doporučuje nanášet ho mezi stehna, do podpaží a dalších kožních záhybů. Pro svěží pocit ze zdravé suché pokožky stačí použít malé množství tělového pudru.

Tělové pudry světových značek

Některé tělové pudry od světoznámých výrobců parfémů vytvářejí na pleti přirozeně opálený vzhled a zároveň ji chrání před škodlivými vlivy. Tělové pudry se mohou aplikovat rovněž pod makeup, protože omezují nežádoucí lesk pleti. Ke slavnostním příležitostem použijte tělový pudr se třpytkami, který vaši pokožku nádherně rozjasní. Jistě zaznamenáte nejeden obdivný pohled!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest