Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný
Cruelty free

Dekorativní kosmetika na rty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Dekorativní kosmetika na rty

Dekorativní kosmetika na rty poskytuje řadu variant pro zkrášlení vašich rtů. Kromě toho citlivou pokožku rtů vyživí a nenechá k ní proniknout nebezpečné UV záření. Současné technologicky vyspělé rtěnky a lesky předchází popraskání a vysušení rtů. Dopřejte si sexy rty přímo k zulíbání s moderní dekorativní kosmetikou. Sotva tu po ní zatoužíte, už ji máte doma!

Možnosti dekorativní kosmetiky na rty

Ať si vyberete jemné lesky na rty, nebo výraznější rtěnky, díky precizně nalíčeným rtům rozzáříte celou tvář. Vaše nová rtěnka může být klasická, lesklá, tekutá, matná, v tužce i 2v1 (s leskem na rty). S použitím šikovné tužky na rty získáte celistvou linii rtů. Přesné orámování shodným odstínem vyžadují hlavně rudé a všeobecně tmavší rtěnky.

Nejvíce žádané rtěnky, lesky a tužky na rty

Naše zákaznice si nejčastěji objednávají rtěnky značek Bourjois Paris, Elizabeth Arden, Revlon, Max Factor, Astor, Rimmel London a Guerlain. Opravdu rozkošné rty budete mít se rtěnkou v tužce Elizabeth Arden Lip Pencil. Oblíbená je i rtěnka Rimmel London Moisture Renew s obsahem vitamínů A, C, E, která rty optimálně hydratuje a vyživuje. „Fakt parádní, nemá chybu,“ zhodnotila ji jedna uživatelka. Mezi lesky na rty se dobře umísťují také značky 2K či Artdeco. Výborné vysouvací i ořezávací konturovací tužky na rty vyrábějí značky Rimmel London a Max Factor. Dekorativní kosmetika pro perfektně vytvarované a svůdně nabarvené rty čeká i na vás…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest