Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný

Opalovací přípravky na obličej

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:

O sortimentu Opalovací přípravky na obličej

Ptáte se, proč potřebujete speciální opalovací přípravek na obličej? Protože je lehčí než tělová opalovací kosmetika a přizpůsobuje se potřebám různých typů pleti. Obvykle mívá i vyšší ochranný faktor, který vyžaduje citlivá pokožka obličeje. Opalovací přípravky na obličej tedy předcházejí spálení od slunce a zároveň účinně působí proti stárnutí pleti, akné nebo pigmentovým skvrnám. Na nic nečekejte, systém ochrany obličeje před slunečními paprsky, které způsobují předčasné stárnutí pleti, je dobré nastavit ještě před nástupem léta.

Co ještě dokáže moderní opalovací kosmetika

V našem sortimentu naleznete i opalovací přípravky na obličej podporující zhnědnutí pleti či voděodolné opalovací krémy. Vedeme rovněž kosmetiku, která pleť spolehlivě ochrání před sluncem a větrem, takže se hodí i k náročným sportovním a outdoorovým aktivitám. Samozřejmostí soudobé opalovací kosmetiky je ochrana pleti bez jejího zatěžování a přemašťování. Nezapomínejte se v horkém létě chránit individuálně vybranou pleťovou opalovací kosmetikou!

Nejlépe hodnocené opalovací přípravky na obličej

Mezi nejvíce žádané značky obličejové opalovací kosmetiky patří Eucerin, PIZ BUIN, Dermacol a Collistar. Vyberte si například opalovací emulzi na obličej Eucerin Sun Photoaging Control Sun Fluid SPF50, která vám poskytne velmi vysokou UV ochranu a díky kyselině hyaluronové oddálí stárnutí pleti obličeje, pomůže zmírnit vrásky. Emulzi aplikujte ráno na svůj běžný denní krém či gel, případně místo něho. Následně naneste make-up. Po aplikaci opalovací emulze je pleť okamžitě chráněná před sluncem – můžete ihned vyrazit ven.

Doprava:
Platba:
Certifikace: