Redken

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Redken

Historie profesionální a velmi exkluzivní vlasové kosmetiky značky Redken sahá až do roku 1960, kdy herečka Paula Kent založila Laboratories Redken. A již od první chvíle sklízí tato prestižní značka jeden úspěch za druhým. Dnes je kvalitní vlasová kosmetika Redken naprostou špičkou v oblasti profesionálních produktů péče o vlasy. Redken nabízí svým zákazníkům rozsáhlou škálu produktových řad, ze kterých si zaručeně vybere opravdu každý.

Vznik značky Redken

Za vznikem úspěšné značky Redken stojí americká herečka Paula Kent. Ta na začátku druhé poloviny minulého století způsobila naprostou revoluci v péči o vlasy. Sama Paula Kent měla velmi citlivé vlasy a velmi obtížně hledala kvalitní přípravky, které by jejím vlasům skutečně vyhovovaly. To bylo důvodem, proč v roce 1960 navázala spolupráci s chemikem Jheri Reddingem, který se snažil naprosto vyhovět jejím požadavkům. Společně se následně rozhodli založit značku Redken a uvést tak na trh vlasovou kosmetiku, která by vyhovovala naprosto všem typům vlasů i vlasové pokožky, včetně té nejcitlivější. Úspěch produktů značky Redken tak byl zaručen. V současné době je vlasová péče Redken dostupná ve 43 zemích světa a i přes velký úspěch se stále snaží posouvat vpřed. Proto značka Redken nechybí ani na prestižních událostech, jakými jsou například Fashion Week v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži.

Profesionální vlasová kosmetika Redken

Značka Redken je opravdovým profesionálem ve svém oboru a zamiluje si ji opravdu každý – ať už vás trápí lupy, poškozené vlasy nebo jejich vypadávání. Mezi ty vůbec nejoblíbenější a nejvyhledávanější produkty značky Redken patří posilující šampon Redken Extreme, který je určen především pro suché a poškozené vlasy. Kromě šamponu je mezi zákazníky velmi oblíbený také kondicionér Redken All Soft, jež je vhodný pro suché a křehké vlasy. Za zmínku rozhodně stojí i bezoplachový kondicionér Redken Anti-Snap vyvinutý speciálně pro poničené vlasy. A ani pánové nepřijdou zkrátka. Pro ně je výhradně určena řada Redken Brews.

Dopřejte i vy svým vlasům profesionální péči v podobě vlasové kosmetiky značky Redken.

Doprava:
Platba:
Certifikace: