Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-
Přírodní
Dominantní složka

Balzámy na ruce

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Balzámy na ruce

Máte-li suchou, drsnou a popraskanou pokožku rukou, nepochybně potřebujete vyspělý balzám na ruce, který vám ji zjemní, zregeneruje a vyhladí. Díky průběžné starostlivosti o ruce předejdete také ekzémům a kožním zánětům, které se na poškozené pokožce vyskytují častěji. Chytře vybraný balzám na ruce – s koncentrovaným a mastnějším složením – vás ochrání před sluncem, mrazem i agresí čisticích prostředků.

Ať jsou ruce stále vaší nejlepší vizitkou

Ruce jsou velmi namáhanou částí těla, denně vystavovanou negativním vlivům a zároveň pohledům lidí. Podle rukou se pozná životní styl i věk, který tvář neustále zásobená krémy a séry mnohdy popírá… Ale nemusí tomu tak být – stačí dodat to, co tváři, krku a dekoltu také rukám. Moderní hydratační a výživné balzámy na ruce, plné vybraných ingrediencí, vyhoví potřebám každého typu pokožky včetně citlivé. Dnes můžete vybírat i z bohaté škály přírodní kosmetiky netestované na zvířatech. Dopřejte si po celých 24 hodin sametově hebké ruce!

Vyzkoušejte třeba značku ALCINA

Balzámy na ruce vyrábí například celosvětově uznávaná německá kosmetická značka ALCINA, která přináší na trh široký sortiment účinné pleťové a vlasové kosmetiky. Od svého vzniku cílila především na ženy, ale od roku 2014 se věnuje i kosmetice pro muže. Intenzivní kosmetickou péči o ruce najdete i u značek Nivea, NUXE, Ziaja, Kallos, Dove, Mixa či L'Occitane. Všechny vedeme, takže si můžete objednat rovnou několik přípravků a postupně zjistit, který je pro vás nejlepší.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest