Matrix

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Matrix

Seznamte se s americkou značkou Matrix, jedním z předních světových výrobců profesionální vlasové kosmetiky. Matrix se už více než 30 let snaží, aby vaše vlasy dostaly tu nejlepší péči, ať už v pohodlí vaší koupelny, nebo ve vašem oblíbeném kadeřnictví. Prohlédněte si kompletní linii vlasové kosmetiky od každodenní péče přes stylingové přípravky až po barvy na vlasy. S kosmetikou Matrix získáte dokonalý účes a vaše vlasy se budou cítit naprosto skvěle.

Od umělých řas k profesionální vlasové kosmetice

Za vznikem oblíbené značky Matrix stojí americký manželský pár Arnold a Sydell Millerovi. Profesionální kadeřník Arnold Miller se do kosmetických dějin zapsal již v roce 1971, když vyvinul umělé řasy v umělých trsech a začal je prodávat pod značkou Ardell. Nutno podotknout, že tyto řasy byly natolik kvalitní, že se s velkým úspěchem prodávají dodnes. Značka Ardell o několik let později představila také barvu na vlasy a Millerovi se poté rozhodli věnovat se výhradně vlasové péči. Značku Ardell prodali a v roce 1980 založili Matrix, vlasovou kosmetiku pro profesionální použití.

Kadeřníci milují Matrix

Matrix si vytyčil odvážný cíl, a sice vyvinout komplexní linii vlasové kosmetiky, která kadeřníkům umožní projevit naplno svůj talent i kreativitu a rozjet svůj byznys naplno. Arnold Miller ale zároveň tušil, že samotná nabídka kvalitních a spolehlivých produktů nestačí. Pro úspěch kadeřníků je stejně důležitá i jejich sebedůvěra, know-how a neustálé vzdělávání. Matrix chce z kadeřníků dostat to nejlepší, a proto vytvořil obrovskou a skvěle proškolenou komunitu, které poskytuje své úžasné přípravky, inspiraci i znalosti.

Vlasová kosmetika Matrix pro každý typ vlasů

V široké nabídce Matrix dnes najdete exkluzivní vlasovou péči pro profesionální, ale i domácí použití. K těm nejoblíbenějším patří přírodní řada Biolage, luxusní linie s blahodárnými oleji Oil Wonders, jedinečná řešení pro každý typ vlasů Total Results i stylingové kolekce Vavoom a Style Wave. Užijte si ve vlastní koupelně stejně kvalitní péči jako v luxusním kadeřnickém studiu a získejte perfektní účes každý den.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest