Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Creme Care
Cena
-

Nivea Creme Care

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Creme Care

Hýčkejte svou pokožku už při její očistě kosmetickou řadou Nivea Creme Care! Voňavý krémový sprchový gel Nivea Creme Care, obohacený o provitaminy a pečující oleje, prospívá zejména suché až velmi suché pokožce. Při čištění ji totiž souběžně zjemňuje a zvláčňuje, takže se někdy můžete obejít i bez následné péče tělového mléka.

Nivea Creme Care: krémové pohlazení už během mytí

Dámská řada Nivea Creme Care zahrnuje sprchový krém, pěnu do koupele, tekuté i tuhé mýdlo. Spolu s dalšími produkty značky Nivea se objevuje i v oblíbených dárkových kazetách. Osvědčenou mycí a pečující kosmetiku Nivea uvítají ženy všech generací. Na tradiční tmavě modré lahvičky je vždy spolehnutí.

Nivea patří k nejúspěšnějším značkám pro péči o pokožku všech dob

Věděli jste, že legendární krém Nivea byl v době uvedení na trh od roku 1911 ve žluté secesní krabičce se zelenými okvětními lístky? Modrá krabička se zrodila až v roce 1925 – a od té doby stále boduje v prakticky nezměněné podobě. Kromě toho, že kosmetika Nivea neúnavně vyživuje pokožku každého uživatele, vyvolává také obrazy, vůně a pocity z dětství. Krém i další kosmetika Nivea v modrém designu, včetně řady Nivea Creme Care, patří k nejúspěšnějším výrobkům pro péči o pokožku všech dob. Ale Nivea je především symbolem tradice pro miliony rodin ve více než 200 zemích světa… Výrobky Nivea jsou v současnosti dostupné od rozlehlých australských pustin až po vysoké Skalisté hory v Severní Americe. Jste-li jejich fanoušky i vy, využijte rychlou online objednávku řady Nivea Creme Care.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest