Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Men
Cena
-

Nivea Men

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Men

Potřebujete co nejrychleji sehnat vhodný dárek pro muže? Z e-shopu ho budete mít doma coby dup! Potěšte svého partnera, syna, tatínka, dědečka, kamaráda či kolegu pánskou dárkovou kosmetickou kazetou Nivea Men. Stojí za ní značka, kterou celosvětově proslavil modrý kelímek s univerzálním krémem, jeden z nejúspěšnějších kosmetických přípravků všech dob. Její záběr je však dnes mnohem širší a právě pánská kosmetika Nivea se těší velkému zájmu.

Nivea Men: kompletní kosmetika pro moderního muže

Oblíbená řada Nivea Men zahrnuje množství sprchových gelů, šamponů, holicí kosmetiky či antiperspirantů. Obvykle jsou seřazeny do dárkových kazet, které uvítá k Vánocům či narozeninám každý muž. Uvidíte, že váš drahý kosmetiku Nivea rád spotřebuje a brzy si bude přát další.

Seznamte se s bestsellery řady Nivea Men

Základem pánské kosmetiky jsou praktické sprchové gely na tělo, tvář i vlasy, které právě značka Nivea umí na jedničku. Rovněž její antiperspiranty jdou na dračku, udrží vás totiž po celý den svěžího, jako byste právě vyšel ze sprchy. Bonusem populárního antiperspirantu Nivea Men Deep je stylová dřevitá vůně a antibakteriální složení s černým uhlím. Další šikovnou věcičkou pro současný rychlý životní styl je krém Nivea Men, určený na obličej, tělo a ruce. Jeho složení respektuje mužskou pleť, kterou ihned hydratuje a také v ní vlhkost uzamyká. Příjemné složení nezanechává na kůži mastný film. Muži s citlivou pokožkou oceňují péči pěny na holení a vody po holení Nivea Men Sensitive, a tak bychom mohli pokračovat… Vyberte si dle svého gusta!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest