Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Creme Soft
Cena
-

Nivea Creme Soft

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Creme Soft

Dopřejte své namáhané pokožce jemnou krémovou péči s výživným mandlovým olejem, kterou poskytují osvědčené výrobky z řady Nivea Creme Soft. Značka Nivea vás svou kosmetikou nikdy nezklame. S její mycí řadou Nivea Creme Soft získáte zároveň pocit, jako byste se právě natřela vydatným krémem. A spolu s vámi klidně i celá rodina…

Nivea Creme Soft: ještě více rozmazlující kosmetika Nivea

V kosmetické řadě Nivea Creme Soft najdete tekuté mýdlo, sprchový gel nebo pečující krémové tuhé mýdlo. Sprchový gel Nivea Creme Soft je dostupný i v dárkové kazetě spolu s deodorantem Nivea Fresh Natural a legendárním kulatým modrým krémem Nivea na obličej i pokožku celého těla. Další kazety obsahují sprchový gel Nivea Creme Soft ve dvojici s rozmanitými produkty Nivea, takže je možný výběr vskutku „na míru“. Ani po fenomenálním úspěchu krému v modré krabičce značka nezaspala, naopak stále vyvíjela nové receptury. Důkaz přináší ještě více rozmazlující kosmetika Nivea Creme Soft, skvělá i k dárkovému využití.

Bestseller – sprchový gel Nivea Creme Soft

Sprchový gel Nivea Creme Soft získal svou oblibu pro hloubkovou péči o pokožku během sprchování. Dokáže ji intenzivně zvlhčit a zanechat sametově hebkou, bez narušení přirozeného ochranného filmu. Přípravek je pečlivě otestovaný a schválený dermatologem, bez obsahu mikroplastů a jiných potenciálních škodlivin. Bonusem je příjemná vůně, která přebije i aroma chloru ulpívající na pokožce po návštěvě veřejného bazénu. Postavte si sprchový gel Nivea Creme Soft na poličku do koupelny a přidejte si ho i do sportovního zavazadla. Určitě se za svou volbu pochválíte!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest