Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Creme
Cena
-

Nivea Creme pro ženy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Creme pro ženy

Sháníte základní kosmetiku pro jemnou a vláčnou pokožku? Osvědčeným a trvale cenově dostupným řešením je dámská kosmetická řada Nivea Creme. Produkty vzešlé z ikonického modrého kulatého krému Nivea s Euceritem® a krásnou vůní vás budou den co den neúnavně hýčkat. A navíc velmi dobře vypadají v koupelnách – od rozlehlých australských pustin až po vysoké Skalisté hory v Severní Americe, Evropu nevyjímaje…

Nivea Creme: pro čistou, hydratovanou a vyživenou pokožku od hlavy až k patám

Skvělým parťákem nejznámějšího krému Nivea je pečující sprchový gel Nivea Creme Care. Pokožku myje, vyživuje a ochraňuje bez narušení její mikrobiální rovnováhy. Podobné účinky má sprchový gel Nivea Creme Aloe s hojivou, protizánětlivou bylinkou aloí vera a jemnou svěží vůní. Do třetice vás může inspirovat sprchový gel Nivea Creme Soft, krémový přípravek s výživným mandlovým olejem. Spojte díky řadě Nivea Creme každodenní očistu s intenzivní péčí o pokožku celého těla. Použití je přitom tak snadné: trošku přípravku Nivea Creme naneste na mokrou pokožku celého těla, jemnou masáží vytvořte pěnu a po chvilce se opláchněte vodou.

Zapátrejte v sortimentu značky Nivea ještě více

Značka Nivea bere do své konejšivé náruče pořád nové a nové zákazníky z řad všech generací. Její legendu vytvořil revoluční pečující krém v modré kulaté krabičce, určený pro kohokoli, známý od roku 1911. V současnosti už platí, že je to jeden z nejpopulárnějších kosmetických produktů všech dob. Značka Nivea je však stále inovativní. Stojí třeba za pleťovým krémem a mlékem, opalovacím krémem s ochranným faktorem, holicí kosmetikou bez alkoholu, přípravky pro zralou pleť či krémy proti stárnutí s koenzymem Q10. Zde na vás čeká úspěšná dámská kosmetika z řady Nivea Creme, dostupná i v podobě atraktivních dárkových kazet, které značka stále obměňuje. Překvapte své blízké nejnovější sadou Nivea Creme!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest