Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Hyaluron Cellular Filler
Cena
-

Nivea Hyaluron Cellular Filler

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Hyaluron Cellular Filler

Značka Elizabeth Arden dnes patří k legendám kosmetického průmyslu. Její historie se začala odvíjet v roce 1910, kdy kanadská venkovanka Florence Nightingale Graham přijala toto jméno a otevřela v New Yorku na světoznámé Páté Avenue první kosmetický salon s brzy už typickými červenými dveřmi. Celý svět si postupně zamiloval osmihodinový krém, parfém Blue Grass nebo červenou rtěnku Elizabeth Arden. Toužíte-li po vzrušujícím pohledu, neměla by ve vaší kosmetické výbavě scházet voděodolná ořezávací krémová tužka na oči Elizabeth Arden High Drama, dostupná v rozmanitých nadčasových odstínech.

Elizabeth Arden High Drama: pro dramatický oční makeup moderní femme fatale

Tužka na oči Elizabeth Arden High Drama vám snadno vykouzlí intenzivní, trvanlivé a voděodolné nalíčení. Protože je obohacena vzácnými vosky, udrží se na pokožce beze změn i déle než 16 hodin. Nemusíte tedy neustále kontrolovat případné rozmazání. Ani ženy s citlivou pletí či kontaktními čočkami nebudou mít potíže. Líčidlo je totiž klinicky otestováno dermatologem a oftalmologem.

S tužkou Elizabeth Arden High Drama se lze plně soustředit na umění svádění, typické pro femme fatale neboli osudovou ženu. Muži vám budou padat k nohám jako bájné Kleopatře, trojské Heleně a dalším slavným ženám z historie. Oproti nim však máte velkou výhodu – váš makeup je mnohem zdravější a také nenáročný na použití.

S jedinou tužkou vytvoříte přesnou oční linku i rozmazaný vzhled

Vykreslujte pečlivě ořezanou tužkou linky nad horními řasami, od koutků až po okraje očí. Díky dvěma různým koncům aplikátoru tužky na oči Elizabeth Arden High Drama jednoduše zvládnete buď přesnou linku, nebo působivý rozmazaný vzhled. Na den do kanceláře zvolte jemnější líčení, zato večer se můžete „vyřádit“. Okolí určitě zaujmou vaše širší „kočičí“ linky i dramatické rozmazání do ztracena.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest