Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Fresh
Typ produktu
Cena
-

Nivea Fresh

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Fresh

S deodoranty či antiperspiranty Nivea Fresh budete spolehlivě ochráněna před potem a zápachem až po dobu 48 hodin. Vsaďte na tyto osvědčené vonné doplňky – nebo spíše nezbytnosti!

Nivea Fresh: pro svěží, čistý pocit na dlouhé hodiny

Vonná řada Nivea Fresh nabízí deodoranty či antiperspiranty Comfort, Blossom a Flower, odlišené vonnou kompozicí. Všechny nabízejí dlouhodobý efekt a šetrnou péči o pokožku podpaží. Podle svých priorit zvolte formu deospray nebo roll-on (kuličku). Také se můžete rozhodnout pro přípravek bez obsahu hliníku, který stále vzbuzuje vášnivé diskuse. Podle odborníků však není dokázáno, že by zapříčiňoval zdravotní problémy.

Hliníkové soli každopádně nezahrnuje a stopy na oblečení nezanechává deodorant Nivea Fresh Flower 48h. Jistě vás potěší jeho jemná květinová vůně a složení obohacené o mořské minerály a avokádový olej. Přípravek na pokožce rychle zaschne a vy se můžete plně věnovat svým úkolům a koníčkům, aniž byste musela každou chvíli kontrolovat podpaží.

Kdy použít deodorant, a kdy antiperspirant Nivea Fresh?

Zatímco deodorant likviduje pouze zápach z potu, antiperspirant přímo omezuje jeho tvorbu. Pokud se hodně potíte, můžete používat oba přípravky, případně jen antiperspirant. Při lehčí potivosti vystačíte jen s deodorantem Nivea Fresh. Aplikujte ho na suchou a čistou pokožku, zejména do podpaží, v intervalech dle potřeby, hned po osprchování (omytí příslušných míst), ale až půl hodiny po holení. Vyčkejte na zaschnutí a pokračujte nástřikem toaletní nebo parfémované vody na prokrvená místa čisté pokožky (zápěstí, krk, loketní jamky…).

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest