Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Q10 + Vitamin C
Cena
-

Nivea Q10 + Vitamin C

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Q10 + Vitamin C

Hledáte tajemství pevné a pružné pokožky? Pokud ano, řada tělových mlék Nivea Q10 + Vitamin C je trefou do černého! S touto speciálně připravenou kosmetikou od světově uznávané značky Nivea bude vaše pleť hedvábně hladká a vitální – na pohled i pocitově.

Nivea Q10 + Vitamin C: rozmazlující tělová péče s antioxidanty

Díky silným antioxidantům Q10 a vitamínu C tělová mléka Nivea Q10 + Vitamin C chrání pokožku před volnými radikály, zlepšují krevní oběh a podporují tvorbu kolagenu, čímž pomáhají oddálit její stárnutí. Zajišťují hydrataci a výživu pokožky po dobu 48 hodin. Těšte se na jemnost, pružnost a hedvábnou hladkost kůže po celém těle. Navíc, aplikace tělového mléka je velmi snadná a rychlá. Jen ho naneste na tělo krouživými pohyby a vyčkejte, dokud se plně nevstřebá. Výsledky studie provedené Niveou ukazují, že tělové mléko Nivea s Q10 zpevňuje a vyhlazuje pokožku již za 10 dní pravidelného používání.

Vítězství nad suchou pokožkou a zpevnění bez lepení

A překvapivě, tato tělová mléka nelepí. Mají gelovou strukturu, což znamená, že si můžete vzít své oblíbené oblečení, aniž byste se museli obávat nechtěného lepení. Zážitkem je také příjemná, svěží vůně produktů z řady Nivea Q10 + Vitamin C, kterou pocítíte na pokožce a dokonce i na oblečení. Zkrátka, tělové mléko Nivea Q10 + Vitamin C je zaručeným způsobem, jak získat zdravou, pevnou a pružnou pokožku, kterou budete chtít ukázat každému!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest