Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Black & White Invisible
Typ produktu
Cena
-

Nivea Black & White Invisible

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Black & White Invisible

Rozlučte se s ošklivými fleky na oblečení! Antiperspiranty z řady Nivea Black & White Invisible vás ochrání až na 48 hodin před pocením a zároveň díky patentované technologii zabrání vzniku bílých stop na černém oblečení a žlutých skvrn na bílém oblečení. Kdo by odolal takto efektivní a zároveň decentní ochraně?

Nivea Black & White Invisible: antiperspiranty snů – účinné a neviditelné

Antiperspiranty jsou kosmetické výrobky, které pomáhají omezit pocení a potlačit vznik nepříjemného zápachu. Tyto produkty jsou určené zejména do podpaží, ale mohou být také použity na jiných místech těla, kde se vyskytuje nadměrné pocení. Antiperspiranty Nivea Black & White Invisible se vyrábějí bez potenciálně dráždivého alkoholu a jsou dostupné v různých podobách – jako roll-on (kulička) či deospray. Po jejich aplikaci se opravdu nemusíte obávat znečištění oblečení, ať už si vyberete tmavé, nebo světlé kousky. Před vznikem potu v podpaží budete ochráněná až po dobu 48 hodin.

Další výhody antiperspirantů Nivea Black & White Invisible

Samozřejmostí antiperspirantů Nivea Black & White Invisible je šetrnost k pokožce a jemná vůně, kterou snadno zkombinujete se svou oblíbenou toaletní nebo parfémovanou vodou, nanesenou na zápěstí či do dekoltu. Bonusem řady jsou super ceny, takže opravdu není nad čím váhat. Ideálně objednejte antiperspiranty Nivea Black & White Invisible ženské části domácnosti do zásoby. S Nivea Black & White Invisible antiperspirantem můžete být suverénní a svůj outfit si užívat naplno!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest