Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Protect & Care
Cena
-

Nivea Protect & Care

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Protect & Care

Značka Nivea je milovaná už po generace pro své neodolatelné produkty, důvěryhodné zázemí a bohatou historii, která jí dává hloubku a sílu. K tomu připojuje svou angažovanost v udržitelnosti a pozitivní vliv na sebevědomí zákazníků. Všechny tyto prvky se nesou i v duši řady Nivea Protect & Care, každodenní průvodkyni současných aktivních dívek a žen.

Nivea Protect & Care: ochranná a rozmazlující dámská kosmetika

V řadě Nivea Protect & Care najdete moderní antiperspiranty, tělová mléka i atraktivní dárkové kazety, v nichž nechybí legendární kulatý modrý krém značky Nivea. U antiperspirantů se můžete rozhodnout mezi aplikací sprejem a kuličkou přímo do podpaží. Každý typ antiperspirantu obsahuje pečující složku, rychle se vstřebává, nedráždí a zanechává podpaží hebké a suché až na 48 hodin. Bonusem je klasická krémová vůně Nivea. Té jsou plná i tělová mléka ve známých tmavomodrých lahvičkách, jejichž hydratace na pokožce přetrvá rovněž 48 hodin. Kromě regenerace a zklidnění tato kosmetika nabízí i ochranu před předčasným stárnutím kůže, tvorbou linek a vrásek. Z kosmetických složek se můžete těšit na vitamín E či mandlový olej. Účinek tělového mléka podpoříte jemným vmasírováním do navlhčené pokožky, tedy nejlépe právě osprchované nebo po koupeli.

Vytvořte si individuální péči s řadou Nivea Protect & Care

Produkty z řady Nivea Protect & Care bodují i tím, že jsou dostupné v mnoha velikostech – od provedení do kabelky až po velké rodinné balení. To umožňuje zákazníkům vyhledat své oblíbené produkty a vytvořit si individuální péči pro ranní ruch, pracovní výzvy, odpolední energii i večerní relaxaci. A nezapomeňte jimi také potěšit své blízké – dárkové balení k tomu přímo vybízí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest