Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Intimo
Typ produktu
Cena
-

Nivea Intimo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Intimo

Intimní partie ženského těla si zaslouží speciální péči. Přirozená rovnováha intimních partií, neboli pH, prospívá prospěšným bakteriím kyseliny mléčné, které intimní oblast chrání před infekcemi. Důležité je tedy zachovávat přirozenou rovnováhu pomocí kosmetických produktů, které jsou určeny na intimní hygienu.

Intimní hygiena

Značka Nivea představuje řadu Intimo, které se zaměřuje právě na intimní partie. Produkty řady Nivea Intimo nabízejí složení, které napomáhá k udržení ideálního pH. Produkty Nivea Intimo MILD obsahují výtažky z heřmánku, ty mají zklidňující účinek a chrání intimní partie díky antibakteriálním, protizánětlivým a antimykotickým vlastnostem.

Jemná péče se značkou Nivea

Intimní produkty Nivea Intimo FRESH přináší pocit svěžesti s pomocí aloe very a bílého čaje, který obsahují. Intimní produkty FRESH obsahují také kyselinu mléčnou, která chrání před infekcí. V neposlední řadě v sortimentu řady Nivea Intimo najdete také produkty s označením Nivea Intimo SENSITIVE. Produkty Nivea Intimo SENSITIVE obsahují aloe vera a panthenol, tyto složky pokožku hydratují a chrání. Vsaďte na kvalitní péči o intimní partie se značkou Nivea.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest