Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Diamond Volume Care
Cena
-

Nivea Diamond Volume Care

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Diamond Volume Care

Zahrajte si s leskem a objemem svých vlasů jako s diamanty! Dámská vlasová řada Nivea Diamond Volume Care přináší jedinečný zážitek plný lesku, objemu a hydratační péče. Čeká tu na vás jeden z největších vlasových hitů sezóny, s jehož přispěním se můžete cítit jako hvězda.

Nivea Diamond Volume Care: grandiózní happening pro vaše vlasy

Revoluční vlasová řada Nivea Diamond Volume Care skutečně dokáže vykouzlit vlasy zářící jako diamanty a obdařit je objemem, který by mohl konkurovat oblakům… Figuruje v ní šampon pro jemné vlasy s oslnivým leskem, tužidlo pro extra silnou fixaci a ochranu před teplem či lak pro až dvojnásobný objem, lesk a snadné vyčesávání. S touto všestrannou péčí budou vaše vlasy posílené, krásné a plné života!

Od značky Nivea, jednoho z předních hráčů na poli kosmetické péče

Legendární značka Nivea působí na světovém trhu už od roku 1911. Historie vlasové péče Nivea je postavena na stejném principu jako u pleťové péče – spojování vědeckého výzkumu s potřebami a přáními žen. Díky inovativním produktům, například řadě Nivea Diamond Volume Care, značka i nadále zůstává jedním z předních hráčů na poli kosmetické péče o pleť i vlasy. Dlouholetá historie a oddanost péči o krásu žen ji už po mnoho desetiletí dělají důvěryhodným parťákem. Nechte se zlákat a dopřejte svým vlasům VIP zážitek s řadou Nivea Diamond Volume Care, která dodává běžné péči o vlasy nádech luxusu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest