Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Men Invisible For Black & White
Cena
-

Nivea Men Invisible For Black & White

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Men Invisible For Black & White

Představte si, že se ocitáte na úchvatném večírku v elegantním černém obleku. Je to ta chvíle, kdy chcete zářit sebevědomím a přitáhnout pozornost. A právě v tom vám pomůže inovativní pánská řada Nivea Men Invisible For Black & White.

Nivea Men Invisible For Black & White: antiperspiranty chránící černé i bílé textilie

Řada Nivea Men Invisible For Black & White zahrnuje pánské deo přípravky bez alkoholu, ve formě spreje či kuličky. Všechny jako mávnutím proutku vytvoří ochranný štít pro vaši pokožku. Poskytnou vám spolehlivou 48hodinovou ochranu proti pocení a zápachu, spojenou s decentním provoněním. Navíc, s jejich speciálním složením se už nemusíte obávat bílých stop na černém oblečení nebo žlutých skvrn na bílém. Ano, s těmito kosmetickými mistry nebudou vaše stylové outfity ničené žádnými nevzhlednými stopami. Vaše oblečení zůstane vždy čisté a bezchybné, aby vám pomohlo vytvořit nezapomenutelný dojem.

S jedním produktem se postaráte o sebe i své oblečení

Aplikace antiperspirantu ve spreji je tak snadná, že to zvládne i úplný začátečník. Stačí ho nastříkat ze vzdálenosti 15 cm přímo na čistou a suchou pokožku podpaží a nechat zaschnout. Kuličkou pak přejíždějte po podpaží přímo. S využitím produktů z řady Nivea Men Invisible For Black & White se budete cítit svěže, příjemně a sebejistě, ať už jste v kanceláři, na sportovním hřišti nebo na romantické večeři. Staňte se neodolatelným gentlemanem, který ví, jak se postarat o sebe i o své oblečení!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest