Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Q10
Cena
-

Nivea Q10

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Q10

Koenzym Q10 je silným antioxidantem, chránícím buňky před volnými radikály a zpomalujícím stárnutí. Efektivně pomáhá při tvorbě kolagenu, zvyšuje pružnost pokožky, urychluje regeneraci a oddaluje tvorbu vrásek. Dle vědeckých poznatků může koenzym Q10 zlepšit zvlhčení pokožky a omezit tmavé skvrny. V mládí je koenzymu Q10 v organismu dostatek, ale s přibývajícím věkem jeho produkce klesá. Takže by měla přijít na řadu dámská kosmetická řada Nivea Q10…

Nivea Q10: oblíbená řada pro celkové zpevnění

Vaše rituály na 100 % pozvedne zpevňující tělový olej Nivea Q10 Multi Power 7in1. Už za dva týdny můžete pozorovat silnější, pružnější a hebčí pokožku s menším množstvím strií. Přípravek lze používat i v těhotenství. Kromě koenzymu Q10 obsahuje regenerační avokádový olej. Dalším rozmazlujícím produktem z řady je zpevňující tónovací tělové mléko, které pokožce zároveň dodá jemný, svůdný a přirozeně působící opálený tón. Mléko se snadno roztírá, přesto si při jeho aplikaci musíte dát záležet. Řada Nivea Q10 nabízí ještě zpevňující gel-krém proti celulitidě či omlazující krém na ruce 3v1 – pro ochranu, obnovení vitality a sjednocení tónu pokožky. Jistě uvítáte, že se dobře vstřebává a nezanechává mastný film.

Klíč k vaší mladistvé pokožce a boji proti známkám stárnutí

Řadou produktů Q10 přinesla tradiční, stále inovativní značka Nivea do péče o ženskou pleť novou dimenzi a opět posunula hranice krásy. Vyzkoušejte účinky kosmetiky, jejímž srdcem je koenzym Q10, přírodní složka, která přispívá k obnově energie v buňkách a zajišťuje jejich optimální funkci. Tento poklad se stane klíčem k vaší mladistvé pokožce a boji proti známkám stárnutí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest