Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Soft
Cena
-

Nivea Soft

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Nivea Soft

Hledáte základní péči pro zjemnění a zvláčnění pokožky? Sáhněte s plnou důvěrou po čisticích a pečujících kosmetických produktech z řady Nivea Soft. Kůže celého těla bude s jejich významným přispěním příjemně zvlhčená, vyživená, jednoduše vitální.

Nivea Soft: ještě hebčí dotek legendární kosmetiky Nivea

Hvězdou kosmetické řady Nivea Soft je dámský hydratační krém na obličej, tělo i ruce. Ocení ho ženy každého věku, zejména s dehydratovanou pletí všech typů. Složení krému Nivea Soft z jojobového oleje a vitaminu E pokožku spolehlivě ochrání před podrážděním a celodenně jí poskytne potřebnou vlhkost. Rovněž sprchový krém Nivea Soft Rich Moisture je obohacen pečujícím mandlovým olejem. Vytváří bohatou pěnu, šetrně smývá nečistoty a dodává hedvábnou jemnost i pružnost kůži celého těla. Platí také na velmi suchou pokožku. Jistě uvítáte i to, že velkoobjemové přípravky z řady Nivea Soft získáte za příznivé ceny.

Nivea – značka známá nejen díky kulatému modrému krému

Kdo by neznal kulatou modrou krabičku s univerzálním krémem Nivea… Ve své době revoluční krém, určený pro kohokoli, je na trhu již od roku 1911 a stále se těší zájmu spotřebitelů z celého světa. Dnes už se dá říci, že je to jeden z nejúspěšnějších kosmetických výrobků všech dob. Za značkou Nivea však stojí prvenství v řadě kategorií. Přinesla na světové trhy třeba pleťový krém a mléko, opalovací krém s ochranným faktorem, holicí kosmetiku bez alkoholu, přípravky na míru zralé pleti či anti-aging krémy s koenzymem Q10. Zde si můžete komfortně online zajistit populární dámskou kosmetiku z řady Nivea Soft.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest