Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • 15 Minutes Sheet Mask
Cena
-

Gabriella Salvete 15 Minutes Sheet Mask

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete 15 Minutes Sheet Mask

Trápí vás povadlá pleť? Krémy, séra ani profesionální zásahy kosmetičky jí nestačí? Nabízíme efektivní řešení. Pleťová maska Gabriella Salvete 15 Minutes Sheet Mask zajišťuje v pohodlném domácím prostředí skutečně hloubkovou hydrataci a revitalizaci namáhané pokožky obličeje. Hodí se pro dehydratovanou pleť všech typů a pro všechny věkové skupiny. Vaši chvilku odpočinku navíc zpříjemní chladivý pocit. Uvidíte, že Gabriella Salvete 15 Minutes Sheet Mask předčí vaše očekávání!

Hravé použití 15minutové pleťové masky Gabriella Salvete

Gabriella Salvete 15 Minutes Sheet Mask se používá opravdu snadno. Nemusíte nic míchat ani složitě nanášet. „Plátýnkovou“ masku prostě jen vytáhnete z obalu a přiložíte na obličej, jemuž se přizpůsobí. Pak necháte čtvrt hodiny působit, sundáte a zbytek zlehka vmasírujete do pokožky. Tento proces stačí absolvovat jednou až dvakrát týdně.

Super ceny lákají k pořízení celé série

Česko-italská značka Gabriella Salvete patří ke stálicím na našem trhu. Má široký sortiment dekorativní, sprchové i pečující kosmetiky a stále sleduje aktuální trendy, k nimž patří i „plátýnkové“ pleťové masky. Kterou vyzkoušíte jako první – kolagenovou, kokosovou nebo ovocnou? Přimlouváme se za kokos obsahující silné antioxidanty – vitamíny A, C a E, které přispívají k omezení tvorby vrásek a podporují hojení jizviček. Avšak uznejte – super ceny pleťových masek Gabriella Salvete lákají k pořízení celé série. Pleť vám dá sama najevo, po které zrovna sáhnout.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest