Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Nail Polish Remover
Cena
-

Gabriella Salvete Nail Polish Remover

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Nail Polish Remover

Značka Gabriella Salvete působí na našem trhu od první poloviny 90. let 20. století a od prvních chvil si na něm buduje velmi dobré jméno. Už tehdy zazářily její laky na nehty, které dodnes patří k nejžádanějším výrobkům společnosti. Vynikají totiž řadou módních odstínů a dlouhou výdrží bez olupování. Pro radostné experimentování s laky Gabriella Salvete si nezapomeňte zároveň objednat odlakovač nehtů Gabriella Salvete Nail Polish Remover.

Gabriella Salvete Nail Polish Remover: pro rychlé a šetrné odlakování nehtů

Dopřejte si odlakovač, který je ohleduplný k nehtům, jejich lůžkům i citlivé okolní kůžičce. Navíc nehty vyživuje a udržuje v nich vlhkost. Odlakovač Gabriella Salvete Nail Polish Remover Fast & Easy je bez acetonu, obohacený pečujícím d-panthenolem. Funguje rychle, jemně voní po jahodách a nevysušuje. Jedná se o široce cenově dostupný kosmetický produkt, netestovaný na zvířatech, bez surovin živočišného původu. Má prostě všechna plus!

Jak se Gabriella Salvete Nail Polish Remover odráží v uživatelských recenzích?

Také nasbíraná internetová hodnocení zákaznic jsou pozitivní. Vybíráme: „Příjemný odlakovač. Splnil očekávání.“ „Odlakovává v pohodě.“ „Klasický odlakovač, není co vytknout.“ Inspirujte se a spolu s moderními laky na nehty přihoďte do online košíku i šetrný odlakovač osvědčené italsko-české značky Gabriella Salvete. Budete ho mít po ruce, jakmile zatoužíte po jiné barvě nehtů nebo se vám stávající lak poškodí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest