Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Petra Nude
Cena
-

Gabriella Salvete Petra Nude

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Petra Nude

Jedna z nejúspěšnějších českých influencerek PetraLovelyHair vytvořila pro česko-italskou značku Gabriella Salvete kolekci líčidel Petra Nude. „Jsem přesvědčená, že každá žena je krásná svým jedinečným způsobem. Paleta přirozených nude barev jí pomůže její půvab zdůraznit,“ povzbuzuje zájemkyně o kolekci PetraLovelyHair. Dále uvádí, že v řadě Gabriella Salvete Petra Nude zdaleka nejde jen o kosmetiku, ale také o pocit, že je žena sama sebou. Díky kosmetice vybrané „na míru“ se budete ve svém těle cítit skvěle. Přesně zjistíte, co chcete a co vám sluší. Pusťte se do objevování řady Gabriella Salvete Petra Nude.

Gabriella Salvete Petra Nude: dechberoucí nude líčidla od slavné influencerky

„Po mnoha letech zkoušení stovek různých nude looků jsem poznala, co opravdu funguje. A tak vznikly tři ucelené série – béžová, růžová a zlatá. V každé z nich jsou produkty navzájem perfektně sladěné. Vyberte si tu svoji!“ doporučuje influencerka PetraLovelyHair. Necháte se zlákat? Do vaší kosmetické výbavy mohou přibýt paletky sladěných očních stínů, tekuté rtěnky, trvanlivé laky na nehty, objemové řasenky nebo voděodolné oční linky v podobě fixů.

Barevná inspirace saténem, hedvábím i tělovými lodičkami

Všechny produkty z řady Gabriella Salvete Petra Nude jsou moderní i nadčasové a vykouzlíte s nimi nespočet variant denního i večerního nalíčení. Opatřete si ty, které ladí s vaším typem:

  • Béžová nude série odráží odstíny krémového a světle béžového saténu, odlesky perel a zlata. V líčidlech předkládá tělové matné i třpytivé odstíny pro přírodní upravený vzhled.
  • Růžová nude série je inspirovaná klasikou dámského šatníku: splývavými hedvábnými šaty. Nabízí přírodní odstíny růžové a starorůžové, doplněné o champagne odlesky.
  • Zlatá nude série vychází z další stálice dámského šatníku: klasických tělových lodiček. Najdete v ní podzimní odstíny okrové, hnědo-béžové a hořčicové, s jemným zlatým a bronzovým třpytem.
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest