Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Hand Mask
Cena
-

Gabriella Salvete Hand Mask

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Hand Mask

Dopřejte svým namáhaným rukám péči veganské kosmetické masky Gabriella Salvete Hand Mask. Stačí jednou za 10 dní nasadit na ruce speciální rukavice, nechat je působit 30 minut a zbytek přípravku vetřít do pokožky. Po této příjemné kúře budou vaše ruce hladké, hydratované, zregenerované. Zmírní se i případné pigmentové skvrny.

Gabriella Salvete Hand Mask: masky na ruce v podobě rukavic

Pro pohodlné domácí ošetření se osvědčila regenerační maska na ruce s propolisem a výtažkem z perel Gabriella Salvete Hand Mask. Propolis, její klíčová složka, dodává zatěžované kůži rukou prospěšné pryskyřičné látky, včelí vosk, balzámy, éterické oleje, vitamin B, provitamin A, vápník a železo. Maska s propolisem a výtažkem z perel je v sortimentu značky Gabriella Salvete i v určení pro nohy, zde zase ve formě ponožek. A můžete vyzkoušet rovněž jednorázové pleťové masky Gabriella Salvete s rozmanitými účinky.

Produkty populární značky Gabriella Salvete

Od svého založení v roce 1992 zaznamenala italsko-česká značka Gabriella Salvete bouřlivý rozvoj. Klade stále větší důraz na znamenitou jakost, příznivé ceny a poutavý design veškerých produktů. Rok 2019 přinesl průnik do dalších zemí a představení nové kolekce kosmetických pomůcek (TOOLS by GS). Další novinky se objevují průběžně. Stačí sledovat nabídku značky Gabriella Salvete na našich stránkách a využívat možnost komfortního objednání. Masky na ruce patří k největším bestsellerům!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest