Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Flower Shop
Cena
-

Gabriella Salvete Flower Shop

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Flower Shop

Víte, že si na vašem stolečku může dát dostaveníčko frézie, sakura, tulipán, hyacint, narcis, gerbera, pivoňka, růže, orchidej, lilie, karafiát, vlčí mák, magnolie či gladiola? Právě tyto stylizované květiny totiž zdobí lahvičky dlouhotrvajících laků na nehty z řady Gabriella Salvete Flower Shop.

Gabriella Salvete Flower Shop: vzrušující květinová elegance na vašich nehtech

Řada Gabriella Salvete Flower Shop je spojením hned několika ženských vášní, výrazného stylu a květinové elegance. Popularita těchto různobarevných laků na nehty spočívá v nekonečné výdrži, vysoké pigmentaci a bleskovém zasychání. Jejich ohromující bohatá textura se něžně dotkne vašich nehtů a vytvoří umělecký dojem mnoha rozměrů. Intenzivní pigmentace a dokonalá krycí schopnost zajistí atraktivní zbarvení. Speciální pryskyřice prodlužuje výdrž laku a dvojité víčko udržuje každou kapku tohoto pokladu svěží a plnou života. A sušení? Otázka chvilky. Nemusíte se trápit dlouhým čekáním. Dopřejte svým nehtům okouzlení květinovým dotekem s řadou laků na nehty Gabriella Salvete Flower Shop!

Laky na nehty s odstíny od něžně růžové pivoňky po energicky červený vlčí mák

Laky na nehty Gabriella Salvete Flower Shop se i svými odstíny inspirují květinami, které odrážejí. Můžete si vybrat celou řadu barviček: od namodralých přes světle a tmavě růžové až po rudé. Ať už milujete něžně růžovou pivoňku nebo energicky červený vlčí mák, v této řadě si jistě najdete to své. Pro co nejlepší výsledky při lakování nehtů naneste na odmaštěné nehty podkladovou bázi, pak dvě tenké vrstvy laku na nehty Gabriella Salvete Flower Shop a nakonec vrchní lak, takzvaný Top Coat.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest