Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Matte Powder
Cena
-

Gabriella Salvete Matte Powder

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Matte Powder

Každá z nás touží po perfektní pleti, ať už přes den v kanceláři, na pochůzkách nebo večer ve společnosti. Ale jak toho dosáhnout bez zatížení pokožky či „umělého“ vzhledu? Odpověď leží v tajemství pudru Gabriella Salvete Matte.

Gabriella Salvete Matte Powder: zmatnění pleti i ochrana před slunečními paprsky

Zapomeňte na nepříjemný lesk, který se objevuje během dne. Pudr z řady Gabriella Salvete Matte vám pomůže udržet pleť matnou a bezchybnou. Dokonale sjednotí váš barevný tón a vytvoří dojem vyhlazené pokožky. A co je nejlepší? Obsahuje ochranný faktor SPF15, vitamín E a přírodní olej. Tyto složky poskytnou vaší pleti ochranu i celodenní výživu. Je to tedy make-up a péče v jednom! Vyberte si odstín, který nejlépe odpovídá vašemu typu a užijte si pocit dokonale matné pleti, která vypadá přirozeně. Jistě oceníte, že značka Gabriella Salvete myslí i na zvířata a naši planetu. Její Matte Powder je veganský a nebyl testován na zvířatech. Praktickou kulatou krabičku s pudrem Gabriella Salvete Matte umístíte i do nejmenší kabelky, takže ho můžete mít po ruce v každé situaci.

Pro koho je určena tato řada matujících pudrů?

Řada Gabriella Salvete Matte Powder potěší každou ženu, která touží po dokonalé pleti a nechce kompromisy. Vznikla pro slečny a dámy, které si cení krásy, ale i péče o pleť a životní prostředí. Jednoduše, podporuje půvab a zároveň etickou odpovědnost. Neváhejte a věnujte své pleti skvělý dárek – Gabriella Salvete Matte Powder SPF15.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest