Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Cover Foundation
Cena
-

Gabriella Salvete Cover Foundation

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Cover Foundation

Objevte makeup, který vypadá na pleti přirozeně, nedělá dojem masky, nezvýrazňuje vrásky a navíc vás SPF30 ochrání před nadměrným slunečním zářením. Jeho název zní Gabriella Salvete Cover Foundation.

Gabriella Salvete Cover Foundation: jen pár kapek a jste nalíčená na celý den!

Populární makeup Gabriella Salvete Cover Foundation se snadno roztírá a dobře kryje. Neucpává póry. Vyhoví jak dehydratované, tak mastné pleti. Mezi jeho pečující složky patří kyselina hyaluronová, která pomáhá bojovat proti stárnutí pleti a zároveň pleť zvlhčuje, vitamin E – silný antioxidant, panthenol pro zregenerování a zklidnění, allantoin a zinek s hojivými účinky na pokožku. Účinky líčidla Gabriella Salvete Cover Foundation podpoří použití báze pod makeup. Na výběr máte celou řadu odstínů, z nichž nejprodávanější jsou 100 Porcelain, 101 Ivory a 102 Beige. Spolehněte se, že makeup Gabriella Salvete Cover Foundation poskytne pleti všech typů vysoké krytí a zajistí tak bezchybný vzhled během celého dne. A stačí na to doslova pár kapek, takže vám vydrží dlouho. Dopřejte si skvělý poměr výkonu a ceny u tohoto produktu.

Tipy k výběru makeupu

Při volbě makeupu se orientujte podle odstínu pokožky na krku a při testování vyčkejte, než makeup zaschne. Za vlhka totiž může působit světleji. Při online nákupech mějte na paměti, že zobrazení odstínů dekorativní kosmetiky závisí na nastavení barev vašeho monitoru. Skutečná barva se může mírně lišit. Přihlíží se ale i k ročním obdobím – na zimu jsou potřebné makeupy světlejší a na léto zase tmavší.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest