Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Dolcezza
Cena
-

Gabriella Salvete Dolcezza

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Dolcezza

Gabriella Salvete je původně česká kosmetika s italským šarmem a temperamentem. Značka vznikla roku 1990 v ČR a po 20 letech přesídlila do italského Milána, aby byla blíže světovým trendům. Dekorativní kosmetika Gabriella Salvete se vyrábí z pečlivě vybraných surovin a na základě nejnovějších poznatků, přičemž ji vždy získáte za přívětivé ceny. Vyzkoušejte i vy laky na nehty, make-upy, tvářenky, oční stíny, linky, řasenky nebo líčidla na rty značky Gabriella Salvete!

Gabriella Salvete Dolcezza: Rty k zulíbání

Gabriella Salvete Dolcezza a Dolcezza Matte je řada moderních rtěnek vyrobených speciální 3D technologií s mikro pigmenty. Každičký ze široké série odstínů vám vytvoří dokonale plné rty, jimž nikdo neodolá. „Úžasná barva, která dlouho drží,“ vyjádřila se o rtěnce Gabriella Salvete Dolcezza naše zákaznice paní Helena. A nejen to – rtěnky Dolcezza mají také efekt balzámu, takže udrží vaše rty příjemně hydratované a vyživené.

Vybíráte novou rtěnku? Dolcezza je dobrý tip!

Jaká má být vaše nová rtěnka? Klasická anebo matná? A co odstín – okouzlí vás tentokrát tradiční červená, nebo spíše hnědá, broskvová či švestková barva? Ať tak, či tak, dopřejte svým rtům každý den luxusní péči dobře vybrané rtěnky, například Dolcezza od značky Gabriella Salvete. Přízni našich zákaznic se těší rovněž rtěnky značek Bourjois, Elizabeth Arden, Revlon, Max Factor, Astor, Rimmel London, Frais Monde nebo Guerlain.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest