Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Gabriella Salvete Diamante

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Diamante

Vyzkoušejte matné, třpytivé, metalické i holografické oční stíny Gabriella Salvete Diamante, nebo si v této řadě vyberte podklad pod makeup, obohacený výživným arganovým olejem. Italsko-česká značka Gabriella Salvete už léta pečlivě sleduje trendy a bezprostředně je uvádí do praxe. Přepychová řada Diamante má velký podíl na jejím fenomenálním úspěchu.

Gabriella Salvete Diamante: pro váš zářivý makeup od rána do noci

V řadě Gabriella Salvete Diamante najdete účinné vyhlazující báze pod makeup, objemovou řasenku nebo obsažné veganské paletky očních stínů, znamenité pro denní i večerní líčení. Kromě celkové atraktivity, snadného použití a dobrých cen je velkým plusem produktů z řady Gabriella Salvete Diamante i veganské složení vyvinuté bez testování na zvířatech.

Dopřejte si rozjasnění obličeje efektem diamantového prachu

Tajemstvím kosmetiky a líčidel z řady Gabriella Salvete Diamante je diamantový prach a hebká textura. Díky tomu dokonale přilnou k pleti a vytvoří přitažlivý, lehce třpytivý vzhled. Naneste podklad pod make-up Gabriella Salvete Diamante ráno na vyčištěnou tvář a při následné aplikaci make-upu neopomeňte místa okolo vlasové pokožky, obočí a očí. V dalším kroku použijte korektor, rozjasňovač, pudr a tvářenku. Až v závěru celého procesu naličte oči pomocí paletky stínů Gabriella Salvete Diamante. Obočí a rty stačí jen lehce zdůraznit – o magnetizující pohled se zaslouží právě oči.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest