Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Perfect Skin
Typ produktu
Cena
-

Gabriella Salvete Perfect Skin

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Perfect Skin

Objevte skvělé makeupy, korektury a pudry z řady Gabriella Salvete Perfect Skin! Dnes už legendární italsko-česká značka Gabriella Salvete je pořád IN a světové kosmetické novinky okamžitě uvádí do praxe. Za dostupné ceny tak získáte moderní, atraktivní líčidla, která vás budou dokonale reprezentovat.

Gabriella Salvete Perfect Skin: od makeupu přes korektor k pudru – rychle a s elegancí

Jako základ působivého nalíčení použijte makeup Gabriella Salvete Perfect Skin Foundation SPF30. Lehký středně krycí makeup sjednotí a projasní pleť, zakryje nedostatky a také obličeji, krku i dekoltu poskytne účinnou ochranu před nadměrným slunečním zářením.

Co nezakryl makeup, dokoná voděodolný pleťový korektor Gabriella Salvete Perfect Skin Concealer s pěnovým aplikátorem. S tímto veganským líčidlem si z drobných nedokonalostí pleti nemusíte dělat hlavu – „vyzmizíkuje“ kruhy pod očima, zarudlosti i pigmentové skvrny.

Tečkou za vaším bezchybným makeupem se stane sypký veganský pudr Gabriella Salvete Perfect Skin Loose Powder s výrazně matujícím účinkem a dlouhodobou výdrží. Dopřejte si hedvábně jemnou a hladkou pleť s řadou dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete Perfect Skin. Zásluhou jejích mnoha předností vykouzlíte svůj makeup rychle a elegantně.

Každodenní kosmetická výbava pro všední i slavnostní příležitosti

S makeupem, korektorem a pudrem Gabriella Salvete Perfect Skin se můžete těšit z perfektní pleti během všedních dnů i při slavnostních příležitostech. Tato líčidla (netestovaná na zvířatech) dovedně zvýrazní vaši přirozenou krásu, barevně sjednotí pokožku, skryjí její nedostatky i únavu. Uplatní se při zkrášlování i péči: chrání kůži před UV zářením, udržují v ní optimální vlhkost, neucpávají póry a lze se na ně spolehnout po celý den.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest