Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Lip Oil Tint
Cena
-

Gabriella Salvete Lip Oil Tint

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Lip Oil Tint

Objevte vyživující a zkrášlující oleje na rty pro ženy Gabriella Salvete Lip Oil Tint. Vaše rty budou po nich sametově jemné a mírně natónované, prostě k zulíbání! Příjemně vás naladí také nízká cena této atraktivní italsko-české kosmetiky. Značka Gabriella Salvete je na našem trhu v neustálých obměnách již od počátku 90. let 20. století.

Gabriella Salvete Lip Oil Tint: tónovaný olejíček pro vláčné, svůdné rty

Zlatý, hnědý nebo růžový olej Gabriella Salvete Lip Oil Tint se nanáší na rty pomocí štětečku samostatně nebo přes rtěnku, pro zvýšení jejich lesku a objemu. Veganská dekorativní kosmetika v podobě oleje na rty Gabriella Salvete Lip Oil Tint s příjemným sametovým složením rty hydratuje a vyživuje, zamezuje vzniku vrásek a také zaceluje drobné prasklinky. Díky malým rozměrům můžete olej na rty Gabriella Salvete Lip Oil Tint nosit i v malé kabelce či kapse a mít ho tak stále po ruce.

Na značku Gabriella Salvete se můžete vždy spolehnout

Od svého založení v roce 1992 ušla italsko-česká značka Gabriella Salvete dalekou cestu. Klade stále větší důraz na dokonalé provedení i dostupné ceny u všech produktů – sprchových gelů, bází pod makeup, kosmetických masek, pěn do koupele, laků na nehty… V roce 2019 pronikla do dalších zemí a přinesla novou kolekci kosmetických pomůcek (TOOLS by GS). Další novinky vznikají průběžně. Stačí značku sledovat na našich stránkách a inspirovat se aktuální nabídkou. Rtěnky, lesky a oleje na rty patří k jejím největším tahákům!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest