Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Correct & Comfort
Cena
-

Gabriella Salvete Correct & Comfort

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Correct & Comfort

I topmodelky občas odhalí svou nenalíčenou tvář a přiznají se k potížím, s nimiž by bez makeupu vůbec nemohly na molo. Dnes si může každý dopřát uznávané makeupy a korektory z řady Gabriella Salvete Correct & Comfort. Dokonale splynou s pletí a i zásluhou štědré dávky hydratace vám vytvoří bezchybný a přirozený vzhled. Díky korekční kosmetice Gabriella Salvete Correct & Comfort bude tvář od rána do večera působit sjednoceně, což je zásadní pro celkový úspěch makeupu.

Gabriella Salvete Correct & Comfort: zakryjte to a hoďte se do pohody!

Základem řady je tekutý makeup s kapátkem pro zakrytí nedokonalostí pleti a sametový efekt, se širokým výběrem odstínů. Vedle makeupu řada obsahuje krémový, vysoce pigmentovaný, dobře kryjící korektor, osvědčený k zamaskování mnoha nedostatků včetně kruhů pod očima. Praktické balení ho předurčuje k nošení všude s sebou, aby byl v pravý čas po ruce.

Jak zacházet s přípravky z řady Gabriella Salvete Correct & Comfort?

Naneste ráno na vyčištěnou pleť podklad pod make-up, například Gabriella Salvete Diamante. Poté aplikujte štětcem, houbičkou či prsty tekutý makeup Gabriella Salvete Correct & Comfort. Neopomeňte ho nanést na místa okolo vlasové pokožky, obočí a očí. V dalším kroku použijte stejnojmenný korektor. Následuje rozjasňovač, pudr, tvářenka a až nakonec zvýraznění očí, obočí a rtů. Pokud hodně nalíčíte oči, na rty už stačí decentní lesk a naopak – při výrazných rtech utlumte oční makeup.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest