Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Italian Dream
Typ produktu
Cena
-

Gabriella Salvete Italian Dream

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Italian Dream

Pověstný sladký život, vytříbený styl i temperament Italů dokonale odráží řada dámské dekorativní kosmetiky Gabriella Salvete Italian Dream. Italsko-česká značka Gabriella Salvete, na našem trhu dobře známá od 90. let 20. století, do ní vložila veškerý um, letité zkušenosti i schopnost ihned následovat trendy. Uskutečněte s ní svůj italský sen!

Gabriella Salvete Italian Dream: luxusní, moderní líčidla plná italské vášně

V řadě líčidel v honosném zlatém designu Gabriella Salvete Italian Dream na váš netrpělivě čeká řasenka, rtěnka, lak na nehty, kombinace bronzeru s rozjasňovačem, tužka na rty, oboustranná tužka na oči, štětec na oční stíny i atraktivní paletka očních stínů, bronzeru a rozjasňovače. Mezi laky na nehty, tužkami na rty a rtěnkami si můžete vybrat modely nazvané podle italských měst: Verona, Firenze, Milano, Como či Roma. Rtěnky Italian Dream jsou intenzivně pigmentované a zajišťují svůdný matný finiš. Rychleschnoucí laky na nehty poskytují vysoký lesk a odolnost, řasenka zase extrémní objem. Co víc si přát…

Paletku se stíny, bronzerem a rozjasňovačem prostě musíte mít

Velkou ozdobou vaší kosmetické taštičky bude paletka Gabriella Salvete Italian Dream Big Face Palette, v níž najdete osm sytých očních stínů, bronzer a rozjasňovač. Odstíny jsou velmi teplé v matném, třpytivém i perleťovém provedení a umožňují nespočet kombinací. Bronzer vyčaruje jemně opálený vzhled po celý rok a rozjasňovač zdůrazní patřičné partie obličeje, ale i dekolt či odhalená ramena. Probuďte v sobě fantazii a vytvořte s řadou Gabriella Salvete Italian Dream nalíčení hodné modelky z prestižní italské módní přehlídky!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest