Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
  • Ultra Glossy
Cena
-

Gabriella Salvete Ultra Glossy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Gabriella Salvete Ultra Glossy

Objevte i vy populární líčidlo, které dodává rtům šťavnatou barvu, péči a hlavně úžasnou zář! Lesk na rty Gabriella Salvete Ultra Glossy se jistě stane nedílnou částí vaší kosmetické taštičky i osobnosti.

Gabriella Salvete Ultra Glossy: mimořádně zářivý lesk na rty

Líčidlo pro optické zvětšení objemu rtů Gabriella Salvete Ultra Glossy vás ohromí vysokým leskem, zvlhčujícím efektem a příjemným složením, které nelepí. Obsahuje rozjasňující polymery a rostlinné oleje, naopak neobsahuje parabeny, konzervanty či alkohol. Jako další produkty proslulé italsko-české značky Gabriella Salvete, má i tento lesk na rty veganské složení a nebyl testován na zvířatech. Značka Gabriella Salvete úspěšně expandovala na český trh v 90. letech 20. století a počátkem 21. století se přiblížila pomocí sociálních sítí i mladším zákaznicím. Pečlivě naslouchá jejich přáním a požadavkům, které se v souladu s trendy okamžitě snaží převést do praxe. Výsledkem je šmrncovní kosmetika a kosmetické pomůcky s velmi širokým záběrem.

Hned tři lesky Ultra Glossy nabízí atraktivní dárková kazeta

Střídejte odstíny lesku na rty Gabriella Salvete Ultra Glossy podle své barevné typologie i různých příležitostí. Usnadní vám to dárkové kazety, v nichž najdete hned tři lesky na rty z této žádané řady, vyladěné ro růžového a korálového odstínu, oranžového a korálového… Lesk se nanáší na rty jednoduše pomocí aplikátoru, samostatně nebo přes rtěnku.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest