L'Oréal Professionnel

Získejte 2 dárky k nákupu L'Oréal Professionnel nad 899 Kč. Masku na vlasy L'Oréal Professionnel Vitamino Color Resveratrol (75 ml) a šampon L'Oréal Professionnel Vitamino Color Resveratrol (100 ml).

Akce platí od 18. 6. do 17. 7. 2024 nebo do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Získejte vlasovou péči s tepelnou ochranou L'Oréal Professionnel SteamPod Professional Smoothing Treatment 50 ml jako DÁREK k nákupu multifunkční parní žehličky L'Oréal Professionnel SteamPod 4 Moon Capsule Limited Edition.

Akce platí do rozdání zásob. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce L'Oréal Professionnel

Objevte svou jedinečnou krásu s prémiovou vlasovou kosmetikou L'Oréal Professionnel. Francouzská značka už více než 100 let udává kadeřnické trendy a inspiruje lidi z celého světa. Revoluční přípravky vlasové péče odráží dlouhá léta výzkumů, inovací a zkušeností. Chcete-li získat perfektně zdravé vlasy a dokonalý účes, vsaďte na L'Oréal Professionnel.

Průkopník v barvení vlasů

Zakladatel značky Eugène Schueller byl vizionář a mistr inovací. Již počátkem dvacátého století představil pařížským kadeřníkům první šetrné barvy na vlasy, naučil je, jak s nimi pracovat a položil tak základy profesionální spolupráce, která už trvá déle než jedno století. L'Oréal Professionnel dodnes přináší profesionálním kadeřníkům i jejich klientům výjimečné vlasové přípravky pro barvení, péči i styling každého typu vlasů.

L'Oréal Professionnel a svět módy

L'Oréal Professionnel se zrodil v překrásné Paříži, hlavním městě módy. Francouzská metropole je odedávna symbolem umělecké zručnosti, originality i talentu a stejnou cestou se vydala i tato značka profesionální vlasové kosmetiky. Proto nikoho nepřekvapilo, když se v roce 2012 L'Oréal Professionnel stal oficiálním partnerem Pařížského týdnu módy. Po celém světě dnes podporuje více než 800 módních přehlídek, upravuje vlasy modelů i modelek a zvýrazňuje jejich nejlepší rysy.

Vlasová kosmetika L'Oréal Professionnel

Svěřte své vlasy do péče L'Oréal Professionnel. Vyzkoušejte pečující řadu Serie Expert, která nabízí kvalitní přípravky pro nejrůznější typy vlasů. Šampony, kondicionéry a masky doplňte stylingovou kolekcí Tecni.Art a neuvěřitelně oblíbeným lakem na vlasy Infinium. V poslední době patří k bestsellerům i luxusní řada Mythic Oil, v níž se snoubí ty nejkvalitnější přírodní oleje. L'Oréal Professionnel zná recept na krásné vlasy a bez delších okolků ho prozradí i vám!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest