BOURJOIS Paris Gloss Fabuleux

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Gloss Fabuleux

Upravené rty mají být nedílnou součástí denního líčení a nemusí se jednat o žádnou výstřednost. Svůdný vzhled a jiskru dodáte rtům jak tradiční rtěnkou, tak modernějším leskem. Nechte své rty zazářit líčidlem obohaceným arganovým olejem a vitaminem E z řady BOURJOIS Paris Gloss Fabuleux. Těšte se na vysoký lesk, dlouhodobou hydrataci tenké pokožky rtů, snadnou aplikaci, příjemné nošení bez pocitu lepení i jemnou vůni tohoto líčidla.

BOURJOIS Paris Gloss Fabuleux: prostě báječný lesk na rty!

Díky rychlé online objednávce můžete mít doma obratem transparentní (bezbarvý), zlatavý, jemně i sytě růžový lesk na rty BOURJOIS Paris Gloss Fabuleux. Pokud si některý odstín zamilujete, doporučujeme vám pořídit si rovnou dva lesky – jeden do koupelny a druhý do kosmetické taštičky, aby byl v terénu vždy po ruce pro obnovení vašeho ranního nalíčení.

Vydařené dílko francouzské značky s úctyhodnou tradicí

Značka BOURJOIS Paris se zrodila v divadelním prostředí Francie 19. století. Jejího sametově hebkého rozjasňujícího pudru z jávské rýže se do počátku 20. století prodaly neskutečné dva miliony. Už dávno získaly popularitu i její dámské sety zahrnující rtěnku, pudr a řasenku. Nyní si u této značky můžete dopřát líčidlo plně v souladu s trendy 21. století – lesk na rty BOURJOIS Paris Gloss Fabuleux. Objevte také moderní pudry, oční stíny, tužky na oči, korektory, laky na nehty, rtěnky, řasenky a makeupy značky BOURJOIS Paris.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest