BOURJOIS Paris Brow Reveal

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Brow Reveal

Obočí je třeba věnovat stejnou pozornost jako oblečení, parfému a makeupu. Můžete na něm dokonce založit celé líčení, doplněné třeba už jen rtěnkou. Dopřejte si ořezávací nebo vysouvací tužky na obočí BOURJOIS Paris Brow Reveal a získejte šmrnc pravé Francouzky!

BOURJOIS Paris Brow Reveal: osvědčené blond i hnědé tužky na obočí

Tužky BOURJOIS Paris Brow Reveal jsou letitou klasikou pro dokonalé vytvarování obočí a zakrytí chybějících míst. Náplň ořezávací tužky je díky karnaubskému vosku ideálně tuhá, pružná a lesklá. Seženete ji ve čtyřech odstínech, od blond po tmavě hnědý. Nejprodávanější je 003 Medium Brown. Také se světlou či tmavou automatickou tužkou BOURJOIS Paris Brow Reveal docílíte decentního i odvážného vzhledu. Odpadají u ní starosti se strouháním – líčidlo jen postupně vysunujete; až dojde. Ale doplnění kosmetické taštičky o tužky na obočí BOURJOIS Paris Brow Reveal není finančně nákladné.

Přirozené, upravené obočí hrálo v historii skoro vždy prim

Pečlivá úprava obočí, dnes tolik žádaná, není žádnou novinkou: přirozené, hezky upravené obočí hrálo v historii skoro vždy prim. Tenké, vytrhané obočí se nikdy dlouho neudrželo. Působivé obočí dokáže orámovat tvář, rozzářit makeup, podpořit mladistvý vzhled. Spolehněte se při jeho definování a tónování na znamenité tužky BOURJOIS Paris Brow Reveal.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest