BOURJOIS Paris 1 Second

Získejte rtěnku BOURJOIS Paris Rouge Edition Velvet odstín 29 Nude York (7,7 ml) jako dárek k nákupu značky BOURJOIS Paris nad 299 Kč.

Akce platí od 9. 4. do 8. 5. 2024 nebo do rozdání dárků. Dárek lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris 1 Second

Krása v 1 sekundě? Značka BOURJOIS Paris je odborníkem ve světě krásy a ví, co ženy potřebují. Dokonalé líčení, nad kterým nestráví příliš mnoho času. Řada 1 Second se věnuje nejen kráse očí v podobě řasenky, ale také kráse vašich nehtů.

Krása v 1 vteřině

Buďte krásná ve vteřině, díky značce BOURJOIS Paris a řadě 1 Second, která přináší řasenku, jež vám ve chviličce vykouzlí perfektní, podmanivý pohled a také rychleschnoucí laky. Spěcháte a nemáte čas na dlouhou manikúru? Vyzkoušejte laky na nehty 1 Second. K perfektnímu výsledku vám stačí pouze 1 vrstva a díky patentovanému panoramatickému štětečku bude nanášení laku nebývale rychlé a dokonalé. Vyberte si z celé řady nádherných odstínů, které vám dopřejí perfektní manikúru. Dokonalost v jediné vteřině? Řada 1 Second od značky BOURJOIS Paris.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest