BOURJOIS Paris Always Fabulous

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Always Fabulous

Oblíbená dámská řada dekorativní kosmetiky BOURJOIS Paris Always Fabulous zahrnuje dlouhotrvající makeup s ochranným faktorem SPF 20, makeup v tyčince, podkladovou bázi, korektor či matující pudr. Pro všechny její produkty platí, že zajistí dokonalý matný vzhled ženské pleti na mnoho hodin a ochrání ji před nepříznivým působením vnějších vlivů.

BOURJOIS Paris Always Fabulous: abyste se cítila vždy báječně!

Málokterá pleť je úplně bezchybná, ale s řadou líčidel BOURJOIS Paris Always Fabulous tak může vypadat každá. Pořiďte si ji s přihlédnutím k odstínu své pokožky rovnou celou, abyste docílila vynikajících výsledků. Když omrknete ceny, zjistíte, že určitě nejsou překážkou. Pak stačí ovládnout pár triků, třeba z Instagramu, a okolí nevyjde z úžasu nad vaší proměnou.

Bestsellery z makeup řady BOURJOIS Paris Always Fabulous

Nejžádanějším produktem řady je dlouhotrvající tekutý makeup BOURJOIS Paris Always Fabulous, s nímž pleť získá sjednocení, celodenní hydrataci, zjemnění, zmatnění, péči vitaminu E i ochranný faktor SPF 20. Přípravek, dostupný v mnoha odstínech, se pyšní speciálně navrženou technologií Stay-in-Place, která udrží pigmenty na svém místě. Pro svou praktičnost získal popularitu tuhý make-up BOURJOIS Paris Always Fabulous. Provedení v tyčince a výborné krycí schopnosti ho předurčují i pro zakrytí nedokonalostí pleti. A aby byl váš makeup skutečně dlouho svěží, aplikujte ho na podkladovou bázi BOURJOIS Paris Always Fabulous Long-Wear Prime & Protect Primer SPF30.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest