BOURJOIS Paris

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce BOURJOIS Paris

Objevte svět plný zářivých barev, ultra jemných textur a moderní dekorativní kosmetiky. Ten svět se jmenuje BOURJOIS Paris. Francouzská kosmetika BOURJOIS Paris všem ženám světa přibližuje pověstný pařížský styl a šmrnc obyvatelek této módní metropole. Inspirací jí jsou právě Pařížanky. BOURJOIS Paris si již více než 150 let jde svou vlastní cestou a razí heslo, že „krása by neměla být brána příliš vážně“. Bavte se s barevnými odstíny a najděte svůj vlastní nezaměnitelný styl!

BOURJOIS Paris a její rozjezd v divadelním světě

Psal se rok 1863 a divadelní herec Joseph-Albert Ponsin ve svém pařížském bytě vyráběl divadelní líčidla a parfémy pro sebe i své herecké kolegy. Ve stejném roce vyvinul i dobře známou „Baked Technology“, unikátní vypalovanou technologii pro výrobu líčidel, kterou v její mnohokrát inovované verzi známe i z dnešních očních stínů, pudrů a tvářenek. Vznikl legendární přípravek značky BOURJOIS Paris, takzvaný malý kulatý kalíšek s extra hladkou pudrovou texturou a jemnou barvou. Netrvalo dlouho a Ponsin své znalosti a výrobní postupy předal muži jménem Alexandre-Napoléon Bourjois, který dál rozšiřuje svůj kosmetický sortiment.

Z dodavatele pro divadla k „dodavateli ženské krásy“

Bourjois zanedlouho překročil svět prken, která znamenají svět, a začaly ho vyhledávat další a další ženy. Velkým úspěchem se v roce 1879 stal Poudre de Rise de Java, sametově hebký rozjasňující pudr z jávské rýže, kterého se do konce 19. století prodaly neuvěřitelné 2 miliony. BOURJOIS Paris také brzy přispěchal s originálními kosmetickými sety, ten první se jmenoval L'ami des dames (Přítel dam) a obsahoval rtěnku, pudr a řasenku. S kosmetikou BOURJOIS Paris zkrátka může být každá žena krásná. V dnešním sortimentu dnes najdete tvářenky, pudry, oční stíny, laky na nehty, rtěnky, řasenky, sprchové gely a deodoranty.

Oblíbené parfémy BOURJOIS Paris

Od výroby kosmetiky už je jen krůček k výrobě parfémů a značka BOURJOIS Paris na tento trh vstoupila již v roce 1924 s parfémem Mon Parfum. Ten však již o čtyři roky později zastínil kultovní dámský parfém Soir de Paris s vůní ambry, květin a koření. Představte si, že ho vytvořil proslulý Ernest Beaux, který stojí i za vznikem Chanel No. 5, nejslavnějšího parfému světa. Není divu, že si Soir de Paris (Večer v Paříži) takřka přes noc získal oblibu milionů žen z celého světa. Vyzkoušejte parfémy či kosmetiku BOURJOIS Paris i vy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest