BOURJOIS Paris Brow Fiber

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Brow Fiber

Pěkně nalíčené obočí dokáže zvýraznit vaše oči, zlepšit tvar a symetrii vaší tváře a dodat vám sebevědomí. Líčení obočí není tak složité, jak se může zdát, pokud dodržíte několik základních kroků a zvolíte vhodné produkty.

BOURJOIS Paris Brow Fiber: znamenité řasenky na obočí

Samotnému nalíčení předchází vyčesání obočí. Použijte kartáček na obočí a vyčešte si obočí směrem nahoru a ven. Tím si připravíte obočí na líčení a uvidíte, kde jsou případné mezery nebo nerovnosti. Následuje vyplnění a zafixování obočí, k němuž je ideální řasenka na obočí z řady BOURJOIS Paris Brow Fiber. Můžete ale použít také tužku, gel, pudr nebo vosk na obočí. Ať už máte v ruce jakýkoli nástroj, vždy vyplňujte obočí malými tahy, které napodobují přirozené chloupky. Postupujte od vnitřních okrajů ke vnějším.

Jaký odstín vybrat pro své obočí?

Odstín obočí by měl být v souladu s vaším typem pleti a barvou vlasů. Obočí by mělo být obvykle o jeden až dva odstíny tmavší nebo světlejší než vlasy, v závislosti na tom, jakého efektu chcete dosáhnout. Obočí by mělo také odpovídat podtónu vaší pleti a vlasů, tedy být teplé nebo studené. Máte-li světlou pleť, vyhněte se příliš tmavým nebo příliš teplým odstínům obočí, které by mohly vypadat nepřirozeně. Zkuste světle hnědý odstín s chladným podtónem. V řadě BOURJOIS Paris Brow Fiber je to 002 Chestnut. Z jejích odstínů 001 Blond, 002 Chestnut či 003 Brown si vybere žena každého typu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest