BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres

Dopřejte si šmrncovní francouzské oční stíny BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres! Vytvoříte s nimi bezpočet variací k běžnému i slavnostnímu nošení. Nejvíce frčí růžové, béžové, hnědé či zlatavé odstíny, ale zajímavé jsou i fialové nebo khaki. Značka BOURJOIS Paris drží krok s nejnovějšími trendy už po celá staletí a i v tom 21. je stejně sebevědomá jako v 19., kdy se nejdříve prosadila v oblasti divadelního makeupu. Její líčidla dodnes odrážejí vzrušující atmosféru hereckých šaten před uvedením dlouho očekávané premiéry…

BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres: stíny pro dechberoucí oční makeup

Populární krémově-pudrové oční stíny BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres můžete aplikovat k denním příležitostem na sucho a do večerní společnosti, k vytvoření dramatičtějšího efektu, na mokro. Na víčkách se spolehlivě udrží až 12 hodin! Ženy s citlivější pletí očního okolí ocení, že jsou tato líčidla hypoalergenní a bez parfemace. Dalším lákadlem očních stínů BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres je elegantní design kruhové krabičky se zrcátkem.

Jak správně nanášet oční stíny BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres?

Tyto oční stíny BOURJOIS Paris vám zajistí zvlášť působivé vystínování. Světlé oční stíny nanášejte do vnitřního koutku, do středu oka a pod obočí, kde vytvoří rozjasňující světelné body. Středně syté odstíny aplikujte na pohyblivé víčko a tmavé do vnějšího koutku oka pro jeho prodloužení a výraznější pohled.

Stínování očí si neupírejte ani ve zralejším věku. Všem generacím sluší neutrální zemité barvy očních stínů, na něž je právě řada BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres expert. Optického zvětšení oka docílíte bílým stínem ve vnitřním koutku, nadzvednutí obočí pak světlým lesklým stínem ve středu víčka. K aplikaci stínů BOURJOIS Paris Ombre Á Paupiéres využijte speciální štěteček a doporučujeme také [podkladovou bázi pro oční makeup.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest