BOURJOIS Paris Mon Bourjois

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Mon Bourjois

Dámská vonná řada BOURJOIS Paris Mon Bourjois (2022) nabízí klíč k duši Pařížanky, která si s parfémy opravdu rozumí. Zavítejte s ní do Paříže, i když jen na okamžik, a nechte se unést do světa elegance a smyslnosti. Každá parfémovaná voda z řady BOURJOIS Paris Mon Bourjois odráží některou stránku Paříže a všechny tři spolu dokonale ladí.

BOURJOIS Paris Mon Bourjois: Jste připravena na „Fantastickou“, „Magnetickou“ či „Impozantní“ vůni dne?

Představte si, že se vám otevírají dveře parfumerie v srdci Paříže. Před vámi stojí tři vůně, které jiskří svým jedinečným kouzlem. První z nich, La Fantastique, v sobě skrývá jasmín a růži – vůni pařížských zahrad za západu slunce. Okamžitě vás obklopí aromatem květin a nádechem romantiky.

Následuje La Magnétique, jejíž svůdné tóny mandarinky, růže, jasmínu, bílého dřeva a vanilky vám představí nejžhavější večírky v pařížských kavárnách. Připravte se na okouzlující dobrodružství, kdy vám vítr bude hladit tvář a vy budete středem pozornosti.

A na závěr je tu La Formidable, vůně s bergamotem, slunečním akordem a náručí květin, která vás vtáhne do pařížských uliček, v nichž se mísí vůně kávy, croissantů a svěžesti jarního rána. S vůněmi BOURJOIS Paris Mon Bourjois naskočíte do nekonečného tance Paříže, kdy se zdá, že život je skutečně impozantní.

Vonné doplňky pro vaši šťastnou cestu životem – po celý rok!

Začněte své dny radostně a plná optimismu s vonnou řadou Mon Bourjois od legendární francouzské značky BOURJOIS Paris, která se zrodila již v roce 1863. Ať použijete kteroukoli z těchto parfémovaných vod, všechny vás rozzáří a nabijí optimismem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest