BOURJOIS Paris Rouge Velvet

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Rouge Velvet

Francouzská značka dekorativní kosmetiky a parfémů BOURJOIS Paris vznikla již v roce 1863. Patří mezi průkopníky make-upů, je odborníkem ve světě krásy, vždy drží krok s trendy a přesně ví, co ženy potřebují – neztrácet s úpravou zevnějšku hodně času. Dopřejte si i vy rychlé a dokonalé nalíčení s produkty BOURJOIS Paris!

BOURJOIS Paris Rouge Velvet: Nová éra rtěnek

BOURJOIS Paris Rouge Velvet je řada populárních tekutých rtěnek s matným efektem a sametovou jemností. Obsahují přírodní pigmenty a pečující oleje, které rty vyživují a ochraňují je před vysušením. S těmito novodobými rtěnkami pocítíte komfort z hedvábně jemných rtů až 24 hodin. Dle průzkumu BOURJOIS Paris, provedeného na 33 dobrovolnicích, 78,8 % žen po aplikaci rtěnku Rouge Edition Velvet ani necítilo a 79 % žen potvrdilo, že zůstává velmi příjemná po celý den. Plusem je i reprezentativní design v barvě rtěnky a zkosený pěnový aplikátor, který 69,7 % z dotazovaných žen upřednostňuje před vysunováním tradiční rtěnky.

Jaké má BOURJOIS Paris Rouge Velvet recenze

„Krásně se nanáší. Ze začátku jako klasická rtěnka, potom krásně uschne a zůstane matná. Pro mě jedna z nejpříjemnějších rtěnek,“ uvedla online naše zákaznice paní Alena. „Skvělé rtěnky, velice lehce se nanášejí, rychle zaschnou a výborně drží. Velký výběr barev.“ „Dobrá pigmentace a výdrž, přidaly se další uživatelky. Přihoďte si do virtuálního košíku rtěnku Rouge Velvet i vy! Čekají na vás odstíny Brunette, French Opéra, Caramelody, Joli Carmin'ois a mnoho dalších.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest