BOURJOIS Paris Contour Edition

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě BOURJOIS Paris Contour Edition

Značka BOURJOIS Paris má bohatou historii psanou již od roku 1863. Zařadila se mezi zkušené odborníky a novátory ve světě krásy, vždy drží krok s trendy a pomáhá ženám při líčení ušetřit cenný čas. Naličte se i vy dokonale jako Pařížanka s produkty francouzské značky BOURJOIS Paris!

Poznejte BOURJOIS Paris Contour Edition

Při líčení rtů je nezbytná také konturovací tužka. Pokud se rozhodnete pro konturku BOURJOIS Paris Contour Edition, nebudete litovat. Snadno s ní vykreslíte obrys rtů (od vnějších koutků směrem ke středu) a zajistíte tak následně nanesené rtěnce či lesku na rty hodiny trvající bezchybný vzhled. Díky konturovací tužce na rty BOURJOIS Paris Contour Edition zabráníte rozmazání rtěnky a přispějete k vláčnosti svých rtů, protože obsahuje účinný olej z hroznových jader a bambucké máslo. Mezi bonusy výtečných konturovacích tužek BOURJOIS Paris patří příznivá cena i melodické francouzské názvy odstínů. Nejprodávanější tužka je 03 Alerte Rose, ale k dispozici máte i řadu dalších – například 06 Tout Rouge, 10 Bordeaux Line, 04 Chaud Comme La Fraise či 07 Cherry Boom Boom.

Podle našich zákaznic nejlepší konturky na rty

Inspirujte se názory našich zákaznic: „Vybrala jsem hezkou barvu konturky, která vydrží i přesto, že jíte nebo pijete.“ „Opravdu dlouhotrvající konturka!!! Skvělá cena! A kvalita odpovídá. Mohu jen doporučit. Už mám vyzkoušeno hodně značek konturek, ale tyhle jsou asi nejlepší.“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest